Biura rachunkowe i doradcy dla biznesu

Porady

Jaką formę opodatkowania wybrać?

Przepisy podatkowe dają różne możliwości opodatkowania działalności gospodarczej. Podatek może być obliczany w formie ryczałtowej (karta podatkowa, ryczałt ewidencjonowany), liniowej lub według zasad ogólnych tj. zgodnie ze skalą podatkową. Jednak nie każdy rodzaj działalności może być opodatkowany wg wszystkich sposobów. Występują... więcej »

Jak pozyskać dotacje unijne na rozwój przedsiębiorstwa?

Po niemalże dwóch latach oczekiwań, przedstawiciele małych i średnich firm mogą w końcu ubiegać się o dofinansowanie na przedsięwzięcia inwestycyjne. Program Operacyjny Innowacyjna Gospodarka, czy 16 Regionalnych Programów Operacyjnych Województw przewidują łącznie ponad 7 miliardów euro na wsparcie inwestycji polskich firm. W ramach... więcej »

Jak wybrać biuro rachunkowe?

Wybranie dobrego biura rachunkowego do obsługi firmy to spore wyzwanie. Od właściwego wyboru bardzo dużo zależy a przede wszystkim prawidłowe rozliczenia z urzędem skarbowym. Ewentualny błąd w takich rozliczeniach może mieć poważne konsekwencje. Wybierając biuro rachunkowe do obsługi własnej firmy należy wziąć pod uwagę i dokładnie... więcej »

Jak wybrać dobrego kandydata do pracy?

Wielu menedżerów rozmowę kwalifikacyjną z kandydatem do pracy opiera wyłącznie na swojej intuicji, pierwszym wrażeniu, a to nie zawsze prowadzi do dobrego wyboru. Menedżerowie z rozrzewnieniem wspominają czasy, kiedy na ogłoszenie o pracę spływały dziesiątki, a nawet setki życiorysów kandydatów. Obecnie znacznie mniej kandydatów... więcej »

Jak założyć własną firmę?

Założenie własnej firmy jest prostsze niż myślisz! Wystarczy 6 kroków do samozatrudnienia. 1. Urząd Gminy Pierwszym krokiem na drodze do zarejestrowania własnej firmy jest urząd gminy, gdzie poprzez specjalny formularz składamy wniosek o wpisanie do ewidencji działalności gospodarczej. Ważną informacją jest, że dokument składamy w... więcej »
« wróć do Strony głównej
O nas

Witamy na stronie www.DoradcyDlaBiznesu.pl która jest ogólnopolskim zbiorem firm, które w skuteczny sposób mogą usprawnić twój biznes. DoradcyDlaBiznesu.pl to baza firm księgowych, audytorskich, tłumaczeniowych, konsultingowych, oraz ubezpieczeniowych. Dzięki naszej wyszukiwarce w łatwy sposób znajdziesz firmę ze swojego regionu która w profesjonalny sposób poprowadzi twoją księgowość, zadba o aspekty prawne czy dobierze odpowiednią strategię rozwoju.

Kontakt
Serwis DoradcyDlaBiznesu.pl
www.doradcydlabiznesu.pl
info@doradcydlabiznesu.pl
© 2019, Doradcydlabiznesu.pl
[zamknij]